Platformy e-learningowe

O czym mowa?


E-learning to nic innego jak sposób nauczania wykorzystujący komputer lub inne narzędzia mobilne. Pozwala między w szkoleniu pracowników, klientów oraz kursantów w sposób całkowicie zdalny.

O czym warto pamiętać?


Możliwość dotarcia


Ogromną zaletą jest możliwość dotarcia do użytkownika. Zdalne szkolenie i webinary możemy przeprowadzać na grupie osób, które nie muszą być w żaden sposób powiązani terytorialnie.

Skalowalność


Brak ograniczeń jeżeli chodzi o kursantów. Podczas zwykłego szkolenia mamy ograniczoną liczbę miejsc dla kursantów. Platforma e-learningowa pozwoli przeprowadzać szkolenie na nieograniczonej grupie osób z każdego miejsca na Świecie.

Adoptowalny


Jeżeli jesteś placówką edukacyjną dostosowujemy narzędzia pod ocenianie, jeśli chcesz szkolić swoich pracowników pomagamy tworzyć odpowiednie prezentacje i dostępy do materiałów.

Szybka wycena


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym formularzu. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i Polityką Prywatności Kancelaria IT, w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.