Sklepy internetowe

Dopasowanie do grupy docelowej.


Warto zastanowić się nad designem sklepu internetowego. Tworząc zawsze mamy na uwadze czym charakteryzuje się grupa odbiorców danego sklepu. Istotną kwestią jest dostosowanie odpowiedniego zaplecza prawniczego w postaci regulaminów i polityk prywatności.

Ważne elementy


Opisy produktów i kategorii


Fundamentalna cześć każdego sklepu internetowego to sekcja opisu kategorii i produktów. Pomagamy w tworzeniu unikalnych opisów produktów tak aby wyróżniały się na tle konkurencji, co znacząco podwyższy pozycje w wyszukiwarkach.

Responsywność sklepu


Tworzymy responsywne sklepy dzięki, którym można dokonywać zakupów również z smartfonów i tabletów w sposób wygodny i intuicyjny zgodnie z najnowszymi trendami.

Kontakt z klientem


Pomagamy skrócić drogę kontaktu z klientem w przypadku jego zainteresowania naszymi produktami. Projektujemy doświadczenia użytkownika oraz możliwości doradztwa zakupowego.

Szybka wycena


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym formularzu. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i Polityką Prywatności Kancelaria IT, w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.