Strony internetowe

Oryginalny wygląd to dopiero początek


bardzo ważna jest znajomość najnowszych trendów. Dotyczy to zarówno zmieniającego się algorytmu Google oraz responsywności stron internetowych. Dużo zależy również aby projektować strony, w których użytkownik będzie mógł się intuicyjnie poruszać.

O czym warto pamiętać?


Dopasowana do branży


Od pierwszego wrażenia Twojej strony internetowej zależy wiele. Dlatego nasze realizacje wykonujemy ściśle dopasowaną do Twojej branży. Każdy sektor ma swoje czynniki wyróżniający, które będą mogły Cie wyróżnić abyś został zauważony przez klienta.

Pozycjonowanie i widoczność


Tworząc strony zwracamy szczególną by była odpowiednio indeksowana w wyszukiwarkach. Ważną role odkrywa konstrukcja kodu "przyjazna pod pozycjonowanie" oraz optymalizacja strony pod kampanie reklamowe.

Intuicyjna obsługa


Użytkownika odwiedzającego Twoją stronę nie może odrzucać nieodpowiednia konstrukcja nawigacji, nieczytane treści i złe rozplanowanie materiału. Tworzymy strony internetowe intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Szybka wycena


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym formularzu. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i Polityką Prywatności Kancelaria IT, w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.