Rejestrator Czasu Pracy

Miej kontrolę nad realną pracą swojego zespołu.


System RCP – czyli rejestrator czasu pracy ma na celu rzetelne rozliczanie pracy swoich pracowników i z tego tytułu naliczać odpowiednie wynagrodzenia. Nasz system Vision RCP ułatwi prace kadrze zarządzającej, ponieważ będą otrzymywać konkretne informacje, co do przydzielonych zadań i czasie ich realizacji. Nasze narządzie można zaimplementować firmą wykonującym pracę w obrębie jednego miejsca lub wielu lokalizacji oraz pracę zdalną. Gwarantujemy synchronizacje z programami księgowymi lub SAGE takich producentów jak np. ERP, SAP oraz COMARCH.

Jakie daje możliwości?


Generowanie Raportów


Jeśli potrzebujesz dokładnych statystyk przepracowanych godzin lub ilość spóźnień swojego pracownika nasz program pozwali Ci generować tego i innego typu raporty.

Planowanie czasu pracy


Pracownik może dostać od Ciebie z wyprzedzeniem grafik prac, które powinien wykonać niezależnie czy będzie pracował na pierwszą, drugą czy trzecią zmianę.

Szkolenie z programu


Przed wdrożeniem systemu przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem odnośnie wytycznych oprogramowania. Następnie dostosowujemy nasz system pod Twoją firmę i szkolimy Ciebie oraz pracowników z jego obsługi.

Masz jakieś pytanie odnośnie RCP?


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanym formularzu. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i Polityką Prywatności Kancelaria IT, w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.