Joanna Bołoz "solidnyprzewoznik.pl"

Adres:
ul. Mała Góra 8b/25
30-864 Kraków
Małopolskie
NIP: 734-341-94-75
REGON: 522412193
Telefon: 516 385 817
E-mail: [email protected]
Strona WWW: https://solidnyprzewoznik.pl/

Opis firmy


Gdy planujesz przeprowadzkę międzynarodową, Solidny Przewoźnik jest tu, by pomóc. Jako eksperci w dziedzinie międzynarodowych relokacji, oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzki, które obejmują każdy etap procesu. Od wstępnego planowania, przez pakowanie, aż po dostarczenie do nowego miejsca - jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Nasza dedykacja i uwaga do detalu zapewniają, że Twoje dobytek będzie przewiezione bezpiecznie i efektywnie, bez względu na miejsce docelowe.

Oferowane usługi/produkty:
- przeprowadzki międzynarodowe na terenie całej Europy (przeprowadzki mieszkań, domów i biur)
- usługi dodatkowe w przeprowadzkach międzynarodowych: pakowanie, montaż, demontaż mebli oraz sprzętów, transport nietypowych rzeczy (pianina, dzieła sztuki itp.)
- obsługa różnego typu przeprowadzek międzynarodowych (samochody specjalistyczne od samochodów typu blaszak od 3,5t po ciężarówki, tiry oraz samochody specjalistyczne)
- przeprowadzki międzynarodowe dla klientów indywidualnych i firm

Aktualności


Wiele produktów na chińskim rynku ma znacznie niższe ceny niż w Europie. Z uwagi na tę różnicę rośnie popularność importu z Państwa Środka. Sprowadzanie towarów wymaga jednak znajomości przepisów, w tym regulacji podatkowych.  Współpra ...

Więcej

2023-01-04 15:00:59

Jeszcze kilkanaście lat temu inteligentny dom był terminem dość tajemniczym. Kojarzył się bardziej z domem Jetsonów niż praktycznymi rozwiązaniami w zwykłych budynkach. A jednak – obecnie coraz więcej osób szuka informacji na temat tzw. int...

Więcej